بهار نو
 
عشق یعنی ظاهر باطن نما / باطنی آکنده از نور خدا


ساخت فلش مدیا پلیر
ابزار وب Online User
خرَدِ جمعی منتخبانِ مردم در شورای شهر را وارونه جلوه ندهید

 هجوم ناجوانمردانه و سازماندهی شده اخیر به تصمیم جدید منتخبان مردم در شورای شهر و انتخاب و معرفی شهردار یزد که مبتنی بر خِرَدِ جمعی شکل گرفته تازگی ندارد.

کسانی که تا کنون بارها با «نه» ِ مردم یزد روبرو شده اند به جای تن دادن به قواعد بازی، زیر میز می زنند و با غوغاسالاری قصد آن دارند تا حتی حرکت های ارزنده و کم نظیر شورای شهر را در پس غوغاسالاری های رذیلانه خود تحت الشعاع قرار دهند. 

مروری بر مواضعی که توسط کاسبان رسانه ای این روزها به ویٰژه در فضاهای مجازی متکی به اعضای فیک و کارسازی های مالی پشت پرده، منتشر می شود سر نخی است که نقش پادوهای طراحان این هجوم ناجوانمردانه را برملا می کند. 

تلخی از دست رفتن برخی مناسبات و اموال کثیف و آلوده به اندازه ای هست که برخی ذینفعان خود را به آب و آتش زده و  خِرَد جمعی شورای منتخبِ مردم را با تمسک به انواع روش های غیر اخلاقی زیر سوال ببرند و وارونه جلوه دهند. 

از مدعیان ارزش مداری شورا انتظار می رود با پرهیز از دورویی و نفاق و اعتراف به واقعیت هایی که از نزدیک در فرایند انتخاب شهردار لمس کرده اند و اکنون برخی رذیلانه بر خلاف آن در کوی برزن دروغ می بافند و دروغ منتشر می کنند اعتراض کرده و حقیقت را فدای مصلحت باندی و منافع برخی ذینفعان مناسبت های غلط گذشته نکنند.

یادآوری می کنم دستیابی به جایگاه ها و پست ها تنها در صورتی ارزش واقعی دارد که با هدف خدمتگزاری به مردم و شهروندان باشد و صرفا با ابزار و روش های مشروع به دست آمده باشد. 

توسل به دروغ ، دورویی و نفاق، جنجال آفرینی های ناجوانمردانه، قضاوت های نادرست، کتمان کردن واقعیت ها، سکوت نابجا در برابر رفتارهای غیر اخلاقی، تخریب خدمتگزاران به مردم و افترا و بهتان به آنان، ایجاد فضای نا امنی برای تلاش های خیرخواهانه و توسعه شهری، مجادله های بیحاصل برای ایجاد جو و جنگ روانی، اجیر کردن کاسبان رسانه ای، و روش های نخ نما شده دیگر، راهی نیست که عاملان به این روش ها را به سرمنزل مقصود برساند. 

به مدعیان ارزش مداری شورای شهر این سخن گهربار امام (ره) را یادآوری می کنم که «عالم محضر خداست، در محضر خدا معصیت نکنید» و سنگرهای خدمت به مردم، این ولی نعمتان جامعه را به میدان تاخت و تازهای نفس اماره و باندهای ذینفع در فساد مالی تبدیل نکنید. 

والسلام علی من اتبع الهدی 
محمد امامی
26 فروردین 1398
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: شورای شهر، خرد جمعی، شهردار یزد، انتخاب،  

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 فروردین 1398 توسط محمد امامی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات